Budoucnost AetherCore

5. lis 2021

Vážení hráči,
přišlo mi vhodné Vám přiblížit situaci ohledně budoucnosti tohoto projektu.

V nedávné době náš tým v tichosti opustil felix, který již bohužel neměl čas se o projekt starat. Co se týče mně, nemám již bohužel také tolik prostoru ani chuti, dávat větší energii do tohoto projektu.

Jak jsem však slíbil, dokud na serveru budou hráči pravidelně hrát, jeho provoz NEBUDE jakkoliv omezen. Neočekávejte však jako dříve větší akce nebo updaty. Projekt však bude udržován, aktualizován a problémy aktivně řešeny.

AetherCore se tak stane místem, kde můžete v poklidu hrát survival. Nic víc, nic míň. Nehodláme již investovat jakékoliv prostředky do propagace ani marketingu.

Můžete si Však být jisti, že pokud tady budete pro AetherCore, AetherCore zde bude pro Vás.

Jednoduše řečeno, pokud budete na serveru hrát, nemusíte se bát, že by projekt skončil, ani pokud by se na serveru za celých 7 dní objevil třeba jen jeden hráč. Všechny dotazy, problémy a požadavky ohledně svého účtu nebo serveru prosím směřujte do ticket systému v AetherPanelu. (https://my.aethercore.eu/ticket/open) Zde vše aktivně řešíme a odpovídáme do 24 hodin.

Aktualizace na 1.18

S aktualizací a novým světem na verzi 1.18 stále počítáme. Původní svět bude zachován, přístup do něj však bude omezen pouze na hráče, kteří tam mají nějaké stavby. Děkujeme za pochopení.

FreedomRat,
Vedení projektu AetherCore.eu

FreedomRat

Administrátor, Vedení projektu

Výborně! Nyní jste odběrateli.
Výborně! Dokončete platbu pro plný přístup.
Vítejte zpět! Úspěšně jste se přihlásili.
Úspěch! Váš účet je nyní plně aktivován, nyní máte přístup ke všemu obsahu!